zpět na úvod

ZPĚT na úvod

 

logo

WWW STAVBA s.r.o.
Nový Šaldorf 777   
671 81 ZNOJMO
Tel: 608/712 532,776/295 122 info@wwwstavba.cz

 

Montované domy FORT- kompletní stavba k nastěhování včetně všech povrchů
Standart obsažený v ceně u jednotlivých typů domu je tento:

 1. Projektová dokumentace na míru dle přání zákazníka. Možnost výběru z katalogu. Výpomoc firmy WWW STAVBA při vybavování stavebního povolení.
 2. Železobetonová základová deska v běžných základových poměrech v rovinném terénu ve výšce 15 cm nad terén. Běžné hydroizolace proti zemní vlhkosti.
 3. Kompletní hrubá stavba včetně krovu.
 4. Střešní krytina FILKO červená, višňová, hnědá a černá výběr z těchto základních barev je bez vlivu na cenu, konstrukce klempířské pozinkované.
 5. Příčky sádrokartonové systém KNAUF, RIGIPS, zárubně obložkové s imitací dřeva - buk, dub.
 6. Vstupní dveře Quebec-Fe+ polyuretan, vnitřní dveře plné- imitace dřeva výrobce Masonite. Vstupní kování klika klika bílé. Vnitřní kliky mosaz.
 7. Okna plastová bílá- zasklení Tritherm EKOSUN 90 ,Uw= 0,75 W/m2K,osmikomorové, rám tl. 90 mm křídlo tl. 101 mm, Ug=0,5 W/m2K kování bílé, meziskelní mřížka bílá. Parapet vnější je hliníkový v bílé barvě, vnitřní parapety bílé plastové.
 8. Vnitřní povrchy: stěny a stropy sádrokartonové s malbou TELURIA. Podlahy v soc. zařízení a ve vstupu keramické, obklad koupelny a WC do výše 210 cm. V hlavním pokoji je podlaha laminátová HyperFLOOR, případně keramická dlažba Ohio 30x30 cm, v ostatních obytných místnostech je laminátová podlaha HyperFloor).
 9. Vnější povrch tvoří zateplovací systém se silikonovou omítkou Terranova Weber s probarvenou omítkou Pas Silikon.
 10. Koupelna je plně vystrojena: keramické pákové baterie, stojánková baterie- keramické umyvadlo 55cm, ocelová vana ARISTON 160. V technické místnosti je osazen rohový ventil a nástěnný sifon pro připojení automatické pračky, dále je zde umístěn bojler 120 l. Místnost je vydlážděna bez obkladů.
 11. WC místnost je dlážděná a osazená mísou WC kombi s příslušnými armaturami.
 12. Prostor pro kuchyňskou linku je vybaven výstupy pro digestoř, včetně ventilačního napojení a prostupu zdí, rohové ventily pro dřez, odpadem pro dřez PVC 48mm, napojení myčky, sporákovou kombinací s vodičem v délce 3m. Kuchyňská linka, baterie, sifony, obklady a kuchyňské spotřebiče nejsou v ceně standartu.
 13. Elektroinstalace je provedena z měděných vodičů, výstroj rozvaděčů a rozvodnic F&G, kompletační materiál ABB Standart. Ve stěnách je nachystán anténní rozvod do dvou pokojů. Anténa a anténní prvky nejsou v ceně standartu. Ve vstupu do objektu je provedeno zatrubkování pro pevnou telefonní linku.
 14. Zdravotechnika je provedena v plastových rozvodech REHAU, odpady PLASTIKA Nitra.
 15. Topení ve standartní verzi je elektrické s nízkoteplotními konvertory. Za příplatek pak elektrické podlahové, případně kombinace. Samozřejmě na přání je možno instalovat jakýkoliv druh topení, krbů, tepelných čerpadel, a podobně.
 16. V ceně domu jsou započítány přípojky sítí vody, kanalizace, elektrické energie v délce 1m před průčelí objektu. Ve standartu domu nejsou započítány ceny projektů a poplatků za připojení, provedení sond apod. jak je vyžadují někteří provozovatelé sítí v některých regionech.


V ceně nejsou obsaženy zejména:

 1. Práce a materiál vyplývající z osazení do terénu - parcely, jako celkové zemní a zahradní úpravy, demolice a odvoz stávajících objektů, příjezdy, okapové chodníčky, chodníky, ploty, přípojky sítí šachty, uzávěry apod.
 2. Anténní systémy, počítačové rozvody, zabezpečení proti vloupání apod.
 3. Nadstandartní materiály a práce na přání zákazníka, kdy se provede odpočet příp. dopočet